Posjet neumskog poduzetnika Tome Lovrića četvrtom razredu elektrotehnike-24.4.2023.

Dana 24.travnja 4.razred elektrotehnike posjetio je ugledni neumski poduzetnik, Tomo Lovrić.
Učenici se iz predmeta politike i gospodarstva upoznaju s gradivom poduzetništva, načinima ulaska u posao, obiteljskim poduzetništvom te preprekama s kojima se poduzetnici susreću.

Gospodin Lovrić je strpljivo i opširno odgovarao učenicima na pitanja koja su pripremili zajedno s profesoricom Dianom Kuzman te dao učenicima razne informacije i uvid kako poslovanje izgleda sa strane poduzetnika: s kojim se sve preprekama svakodnevno susreće, koje strategije u poslovanju koristi, nabrojao kratkoročne i dugoročne ciljeve svog poduzeća, objasnio strukturu organizacije poduzeća, na koji način motivira svoje zaposlenike, kako privlači i zadržava klijente, opisao odnos s konkurencijom, koji oblik promocije njegovom poduzeću donosi najviše klijenata, stres u poslovanju…

Zahvaljujemo se našem Neumljaninu na izdvojenom vremenu i želimo uspješan nastavak poslovanja!