Pobjeda učenika Srednje škole Neum na Županijskom natjecanju iz povijesti -20.03.2024.

U prostorijama Osnovne škole Ivana Gundulića u Mostaru održano je županijsko natjecanje iz povijesti, za učenike drugih razreda srednje škole. Učenici su se natjecali kroz kviz na temu „ Učimo povijest kako bismo upoznali svijet“

Cilj natjecanja bio je da učenjem kroz zabavu, stjecanje novih saznanja o svijetu, ljudima u različitim kulturama, sredini oko nas, suvremenim događajima, zbivanjima i tokovima, timskim radom tj. suradnjom učenika i profesora te postaviti povijest kao jedno od kroskurikularnih sjecišta saznanja kojima se sve više teži.

Srednju školu Neum predstavaljali su učenici drugog razreda zanimanje elektrotehničar: Matej Leženić, Dario Marić i Filip Bogdanović koje je pratila prof.Branka Puljić.

Učenici i profesorica predstavili su našu školu u najboljem svijetlu osvojivši prvo mjesto na Županijskom natjecanju.

Iskrene čestitke učenicima i profesorici na postignutom rezultatu.