Obilježen Međunarodni dan srednjoškolaca-posjet učenika SŠN “Paintballpark Doluša” – 20.11.2023.

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana srednjoškolaca koji se obilježava još od  17.studenoga 1939 godine i predstavlja sjećanje na studentske demonstracije u Pragu i stradanje istih.

To je zapravo dan kojim veličamo važnost i značaj glasa učenika/studenata diljem svijeta.

Ove godine i učenici Srednje škole Neum, uz vodstvo profesorice Jelene Jurković i ostalih predmetnih profesora zaputili su se na zabavno druženje kako bi proslavili „svoj Dan“

Učenici naše škole posjetili su adrenalinski park u Doluši – Paintballpark Doluša u blizini Stoca.

To mjesto je zamišljeno kao bijeg od svakodnevnice i mjesto za opuštanje sa svojim prijateljima.Učenici su bili podijeljeni u 4 ekipe i igre su se odvijale u 4 runde za svaku ekipu.Riječ je o paintball opremi i lokaciji koji se prostire na oko 6000 m².Startni paket za učenike uključivao je full opremu koja se stastoji od puške ,100 mateka,kacigu ,odijelo,pancire i rukavice.Uz obilje zabave, pozitivnoga natjecateljskog duha i vesele atmosfere učenici su druženje priveli krajem prigodnim ručkom u sklopu Parka te se vratili kući u kasnim popodnevnim satima