Maturanti naše škole posjetili Filozofski fakultet Sveučilišta u Mostaru -24.4.2024.

Dana,24.travnja 2024. maturanti naše škole posjetili Filozofski fakultet u Mostaru.

U sklopu organizacije i promidžbe svih fakulteta -“Dani otvorenih vrata Sveučilišta u Mostaru”, na poziv Filozofskog fakulteta naši učenici su imali priliku biti gosti te uvidjeti mogućnosti za studij.Posjet je realiziran u svrhu informiranja budućih studenata i njihovih mogućnosti ka odabiru njihovog životnog akademskog zvanja.

Kroz svoj obilazak fakulteta, učenici su se upoznali s različitim studijima koje ovaj fakultet nudi, te su im članovi kluba informacijskih znanosti održali kratko predavanje u kojem su im dodatno objasnili njihov smjer kao i ciljeve obrazovanja i što mogu očekivati po upisu.

Sada je red na njih da osmisle kojim putem nastaviti svoje obrazovanje,te im u tome želimo svu sreću svijeta.