Matura 2015./2016

Matura 3 razreda kuhara 2015./2016.

18.5.2016.god. Učenici naše škole koji su se obrazovali za zanimanje „KUHAR“-Ivan Jonjić, Ante Pavlović, Ivana Njavro, Svjetlana Brajković i Ivona Curić polagali su Praktični rad iz predmeta-Kuharstvo u školskom kabinetu za kuharstvo, pod stručnom palicom svojih mentora prof.Ante Bačića i prof.Katarine Mustapić.Praktični dio ispita sastoji se u pripremi odabranog menija , koji se za ovu prigodu sastojao od:riblje paštete,goveđe krem juhe,mušula sa palentom,odrezak Stefanel i voćne salate.

Svečanom ručku nazočili su načelnik općine Neum dr.Živko Matuško,predsjednik OV M.Pavlović,članovi Školskog odbora Srednje škole Neum,ravnateljica Osnovne škole Kardinala Stepinca, ravnateljica Dječijeg vrtića,neumski ugostitelji , razrednik IIIk prof.Božimir Previšić i profesorice Marija Vladić i Katica Jurica i prof. Mato Matuško.

Svi učenici su uspješno položili praktični rad,na čemu im od srca ČESTITAMO!