“Maškare preuzele Neum” – 16.02.2023.

Dana, 16. veljače 2023. godine, održale su se Male maškare u Neumu u organizaciji vrtića, osnovne i srednje škole.

Skup maškara Započeo je povorkom od 14:00 sati koja je prošla ulicama Neuma, od zgrade Dječjeg vrtića, te učenici osnovne škole i srednje su se pridružili i nastavili put do Ulice dr. Franje Tuđmana i uz glazbenu pratnju nasmijala sve prisutne..Učenici naše škole, zajedno sa svojim razrednicima su se pridružili veseloj povorci.Program se nastavio ispod hotela Sunce gdje su se predstavile sve kreativne i vesele skupine, a uz pjesmu i ples veselja nije nedostajalo.

Sve maske su se pratile i očima stručnog žirija koji je na kraju proglasio tri najbolje maske i uručio im nagrade. Stručni žiri su činile: Miranda Čamo, Nada Leženić, Lucija Novaković, Dora Miholjević i Anja Jogunica.

Ispred Dječjeg vrtića Neum nagradu su odnijeli jasličari, odnosno veseli pačići, ispred OŠ Kardinala Stepinca najbolji su proglašeni svatovi u izvedbi 6.b razreda, a u Srednjoj školi nagrada je otišla u ruke lovačke skupine četvrtaša pod nazivom “Kiša metaka”.

Čestittamo odjelu 4 razreda ekonomista na osvojenoj nagradi, 🙂