Božićna priredba 23.12.2015.

Božićna priredba

U srijedu, 23.prosinca 2015.godine u našoj školi održala se božićna priredba u kojoj su sudjelovali učenici i naši profesori. Program se sastojao od dva igrokaza, kviza ”Pet na pet”, i dueta iznenađenja

Uz sve to, pripremali smo i humanitarnu akciju zbog čega smo se osjećali još bolje i ljepše. Zahvalni smo profesorima koji su nam omogućili da pokažemo svoju kreativnost u zabavi, te na uživanju u zajedničkom društvu.
Osnovna želja naše priredbe je bila da prenesemo ljubav i zahvalnost za ono što imamo i da možemo pomoći drugima kojima je to podjednako potrebno pa bar na mali znak pažnje u ovo blagdansko doba. Na Božićnu priredbu stigli su nam i nekadašnji učenici naše škole te zajedno s profesorima se prisjetili njihovih priredbi . Nadamo se da i dogodine zajedno ćemo proslaviti početak blagdana ugodno i veselo kao i danas.