ADVENT U SREDNJOJ ŠKOLI NEUM-20.12.2023.

Povodom nadolazećih blagdana učenici I djelatnici Srednje  škole  Neum, ove godine su pripremili Advent u dvorištu škole te je kraj prvog obrazovnog razdoblja 2023./2024.I  početak raspusta obilježen u pravom blagdanskom duhu.

Marljivi učenici naše škole pripremili su fritule, kokice te tople napitke za sve prisutne, ukrasili školski vrt lampicama I božićnim ukrasima te stvorili pravi božićni ugođaj.

Okupljanje naših učenika I djelatnika škole,  kao I učenika devetih razreda osnovne škole započelo je veselo uz prigodne božićne pjesme   a nakon toga uslijedio je početak  projekcije izabranog  filma “Kako je Grinch ukrao Božić”

“Grinch” nije oduzeo Božić našoj školi, naprotiv,  zbližio je sve prisutne te potaknuo  da se prisjetimo pravih božićnih vrijednosti.

Svim učenicima i djelatnicima ,roditeljima i sugrađanima želimo sretan i blagoslovljen Božić i Novu godinu!

.