O nama

logo pzv 2019MISIJA I VIZIIJA

 

 

 

 

Misija-unošenjem daška glamura i elegancije u svako vjenčanje nastojimo pretvoriti svaku želju mladenaca u stvarnost

Vizija-naš cilj je usrećiti buduće mladence i pružiti im nezaboravne uspomene iz najromantičnih trenutaka njihova života.

 

 

 

 

 

 

STYLE

Poduzeće Style osnovano je u listopadu 2018. godine sa sljedećom  misijom i vizijom :

MISIJA

Misija poduzeća STYLE je razvijanje i usavršavanje proizvoda kroz vrhunsku kvalitetu i dizajn, kompletna ponuda garderobe za  muškarca i ženu, uz idealne  cijene i kvalitetu  . Na taj način zadržava  poziciju  na domaćem modnom tržištu. Osim radnje koju STYLE ima na tržištu , ono takodjer sadržava svoju web stranicu i katalog za online kupovinu .

VIZIJA

Vizija poduzeća STYLE je pružanje jedinstvene prepoznatljivosti u stilu svim modernim, poslovnim ljudima, kroz široku ponudu modnih proizvoda te  kvalitete i  dizajna. Strategija ostvarenja ciljeva je dobro pozicioniranje prodajnih objekata, održavanje konstantnog (i visokog) kvaliteta, zadovoljni i lojalni potrošači, i efikasno oglašavanje. Poduzeće ima dobru i lojalnu bazu potrošača na tržištu koje prolazi kroz konstantan rast.